loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Bestsellery
Nasadki - świetliki Jaxon 4,5mm 2szt ak-na001
Cena:1,43 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Kalendarz wędkarski ścienny 48x34cm rok 2022
Cena:18,99 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Kołowrotek Lineaeffe free carp z wolnym biegiem 6000 +440M żyłki 0,35mm
Cena:91,88 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Tak łowią nasi klienci - Galeria Zdjęć

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Newsletter
Zapisz się do newslettera:
O Nas

 

Sklep e-wedkarski.pl powstał z pasji do wędkarstwa. Doświadczenie rozwijane od najmłodszych lat pozwala nam kontynuować rodzinną pasję z zaangażowaniem i dzielić się nią z klientami i najbliższymi. Klienci którzy nas odwiedzają nie tylko dokonują udanych zakupów, ale również uzyskują cenne rady i informacje na temat technik łowienia oraz aktualnej sytuacji na łowiskach.
 

U nas znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły wędkarskie takie jak wędziska, kołowrotki, pokrowce, przynęty, akcesoria, zanęty i wiele innych ciekawych przedmiotów związanych z wędkarstwem. Chętnie wymieniamy poglądy z klientami na temat sprzętu i okolicznych mazowieckich łowisk. Z przyjemnością pomagamy wędkarzom niedoświadczonym oraz młodzieży, podpowiadamy jak i gdzie wyrabiać karty wędkarskie, sponsorujemy i wspieramy koła oraz kluby wędkarskie.
 

e-wedkarski.pl to sklep internetowy stworzony z myślą o wędkarzach. Posiadamy własny magazyn, a przy każdym produkcie zamieszczamy informację o jego dostępności – dzięki temu oszczędzamy Twój czas jednocześnie sprawnie i szybko realizujemy wszystkie zamówienia.

 Nieustannie dopracowujemy nasz sklep tak, aby jego nawigacja, grafika i budowa była jeszcze bardziej przejrzysta dla klientow.Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość proponowanych artykułów.
Każda paczka jest przez nas pakowana z należytą starannością, w taki sposób, aby Twoje zakupy były należycie zabezpieczone
na czas transportu. Nasz sklep znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy trasie z Piaseczna do Góry Kalwarii ( w Baniosze ).
Mapa