loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

ZAKUPY NA RATY

Bestsellery
Pellet Stalomax zanętowy na wage 100g halibut 2mm
Cena:1,40 PLN
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Pellet Stalomax zanętowy na wage 100g morwa 2mm
Cena:1,60 PLN
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Pellet Stalomax zanętowy na wage 100g kukurydza 2mm
Cena:1,40 PLN
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Tak łowią nasi klienci - Galeria Zdjęć

Porozmawiaj z nami

Newsletter
Zapisz się do newslettera:
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Regulamin

 

Regulamin 

 


Sklep internetowy e-wedkarski.pl, dostępny pod adresem www.e-wedkarski.pl, prowadzony jest przez firmę ADDPLUS Tomasz Słowik (reprezentowaną przez Tomasza Słowika - właściciel) z siedzibą w Baniosze, Wilczynek 22 / 5,  NIP: 123 042 49 39, REGON: 141980963

 

Regulamin zakupów

 

 1.    Sklep internetowy e-wedkarski.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.e-wedkarski.pl

 

2.    Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-wedkarski.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

3.    Wszystkie ceny podane na stronach internetowych e-wedkarski.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 

4.    Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT.

 

5.    Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

6.    Możliwe są następujące formy płatności:

  o    Za pobraniem

  o    Przelewem

  o    Przy odbiorze osobistym w placówce sklepu przy ul.Puławskiej 4, 05-532 Baniocha

 

7.    Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, skontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. 

 

termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

 

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską w ciągu 1-2 dni - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

 

8.    Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.
 

9.    Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone wyżej wymienionej ustawie, w przypadku nieprzedstawienia dowodu zakupu. 

 

10.  W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu (tylko na terenie Polski) za pomocą firmy kurierskiej na adres e-wedkarski.pl ul.Puławska 4, 05-532 Baniocha lub dostarczyć osobiście do siedziby sklepu e-wedkarski.pl ul.Puławska 4, 05-532 Baniocha 

 

11.  Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 14 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko produktów nienoszących śladów użytkowania. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny na magazynach sklepu, nowy towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartości ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach. 

 

12.  W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

 

13.  Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na adres e-wedkarski.pl ul.Puławska 4 , 05-532 Baniocha.  W przypadku zwrotu całości zamówienia zwracane są koszty towaru oraz koszty dostarczenia towaru do nabywcy.

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania sklep niezwłocznie dokonuje zwrotu środków na wskazany rachunek bankowy.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

e-wedkarski.pl
ul. Puławska 4 (Galeria przy Biedronce)
05-532 Baniocha
sklep@e-wedkarski.pl


Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer zamówienia............................................................................................
Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................


Imię i nazwisko....................................................................
Adres...................................................................................
Data.....................................................................................

 

14.  Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Nie dotyczy to przypadku, kiedy produkt został uszkodzony w transporcie, jeśli towar jest uszkodzony prosimy przy kurierze o sporządzenie protokołu szkody oraz o kontakt z nami. Choć uszkodzenia w transporcie kurierskim nie zdarzają się zbyt często, to jednak zachowanie opisanej procedury postępowania znacznie przyspiesza otrzymanie przez Państwa nowego, pełnowartościowego sprzętu.

 

15.  Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu e-wedkarski.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. 
 

16.  Cennik sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu prawa. Zamieszczone ceny są tylko zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 KC. Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen.

 

17.  Regulamin określa zasady zakupów w sklepie e-wedkarski.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. 
 

18.  Zakupy realizowane za pośrednictwem sklepu internetowego e-wedkarski.pl wysyłane są jedynie na terenie Polski. Po uprzednim ustaleniu z obsługą sklepu istnieje możliwość dokonania zakupów z wysyłką poza granice Polski.

 

19.  Klient jest zobowiązany do dokładnego zabezpieczenia wysyłanego towaru (w celu uniknięcia uszkodzeń podczas transportu) w relacji klient – sklep e-wedkarski.pl.

20. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie.

21. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez AddPlus Tomasz Słowik w ramach e-wedkarski.pl będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 

 

Newsletter Sklepu Internetowego e-wedkarski.pl

 

1.    Klient ma możliwość zaprenumerowania Newslettera Sklepu Internetowego e-wedkarski.pl.

 

2.    Newsletter jest wysyłany tylko do osób, które wyraziły chęć jego otrzymywania.

 

3.    Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z prenumeraty Newslettera poprzez wyłączenie w ustawieniach konta użytkownika w sklepie e-wedkarski.pl lub przez zgłoszenie tego faktu przez email lub telefonicznie.